KONST / Litografier / Färglitografi 12153140
nr 1215 3140
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, "Aktersalongen". Signerad, numrerad 33/50. Motivet: 29x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 november 2018
kl 19:59:46
100 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson